Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Čelovka USB nabíjacia s 5 LED svetlami + batéria + usb kábel ZADARMO!

Praktická outdoorová čelovka s USB nabíjaním a 5 LED svetlami. Má nastaviteľný elastický popruh na hlavu, ľahko sa nosí. Je možné ju jednoducho naklápať, takže svieti presne tam, kam potrebujete. Čelovka je vodeodolná proti striekajúcej vode, dažďu. Uhol osvetlenia svetelného zdroja je možné nastaviť medzi 0-180° Veľmi výkonná, ľahká a praktická čelovka pre rybárov, turistov, jaskyniarov, ideálna pre večernú cyklistiku, jogging, chôdzu atď. Ovládanie pomocou jedného bočného tlačidla (krátke stlačenie, dvojité stlačenie), 4 režimy svietenia: Hlavné svetlo/Bočné svetlo/5 svetiel/Stroboskop. Vstavaná 18650 líthiová batéria. Hmotnosť: 125 gramov. Usb kábel ZADARMO!
Cena: 17
vytlač inzerát - Čelovka USB nabíjacia s 5 LED svetlami + batéria + usb kábel ZADARMO! zobraziť na mape export do word-Čelovka USB nabíjacia s 5 LED svetlami + batéria + usb kábel ZADARMO! návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:menthols
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Nové Zámky
Web:
Pridaný:4. 4. 2023
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.